top of page
tetování plzen

TATTOO ACADEMY

soul on fire tattoo academy.png
  • Instagram

Vzdělávání začínajících tatérů
workshopy a rekvalifikační kurzy v Plzni s jedinečným přístupem 

workshopy tetování plzen

Workshop pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět základy tetování. Zaměřený na praxi tetování na silikonové kůži.

rekvalifikace tetování plzeň

Rekvalifikace slouží těm, kteří si chtějí tetováním vydělávat a  učit se od základů.

Lze proplatit úřadem práce.

Součástí kurzu je profesní zkouška.

DSC02297.jpg

Je pro ty, kteří již mají alespoň základní zkušenost a chtějí absolvovat kratší přípravu před zkouškou profesní kvalifikace.

zkouska tetování plzeň
DSC03014.jpg

Autorizovaná zkouška z profesní kvalifikace Tater/Tatérka slouží k ověření vzdělání nehledě na to, kde byly dané znalosti a dovednosti získané.

Lze absolvovat samostatně.

Slouží k založení živnosti.

Online kurz tetování

připravuje se

Chci se stát tatérem/tatérkou.
Jak na to?

2.jpg
3.jpg
4.jpg
O mne

Kdo jsem a co vám mohu nabídnout?

DSC03150.jpg

Ke vzdělávání začínajících tatérů jsem se dostala po zhruba 10 leté praxi s tetovacím strojkem. Sama jsem začínala metodou pokus-omyl, což můj rozvoj značně zpomalilo.  Byla bych tehdy ráda, kdyby bylo dostupné opravdové vzdělání nebo alespoň kdyby si tatéři urputně nechránili své (bezpochyby) těžce nabité vědomosti.

Až v posledních letech, kdy se tetování stalo mou kariérou, jsem začala střípky svých zkušeností skládat k sobě a dohnala to, co mi v prvních letech chybělo. To bylo právě kvalitní vzdělání.

Zkušenosti jsou sice nepřenositelné, zato jsou cenným zdrojem informací, kterému se vyplatí naslouchat. 

Obzvlášť dnes, kdy je tatérů mnohonásobně více než v letech, kdy jsem sama začínala, je neoddiskutovatelnou výhodou vstoupit na trh s kvalitní prací a nepoužívat své klienty jako "pokusné králíky". Je to mnohem rychlejší a zaručenější cesta k úspěchu.

A proto jsem se rozhodla nabízet formou workshopů a kurzů nejen tyto své zkušenosti ale i kvalitní zázemí pro vás, kdo praxi teprve sbíráte.

Dá se říct, že jsem k tomuto kroku směřovala dávno před tím, než se tato myšlenka zrodila. Před kariérou tatérky jsem totiž směřovala k tomu, stát se učitelkou výtvarné výchovy. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu a nasbírala alespoň pár let zkušeností s výukou různých věkových skupin. Vzdělávání je mi tedy přirozeně blízké stejně tak jako tvorba. V rámci kurzů vám nabízím kvalitní vedení v obou těchto rovinách.

Role lektorky mne velice baví a v kurzech z vás chci "vytáhnout" to nejlepší, co ve vás je. Nejste pro mne budoucí konkurence (toto slovo vůbec ve své slovníku nemám), jste pro mne studenti, kteří si zaslouží nejlepší možné vzdělání a podporu. Přejivám jen úspěch a radost ze své práce. 

kontakt

2.png

Máte nějaké otázky? Kontaktujte nás na:

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page